Me Time. Zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką – Jessica Sanders

Tak dużo czasu poświęca się na promowanie idei dbania o siebie – komfort psychiczny, ciągły rozwój, zdrowy styl życia, poprawne relacje z najbliższymi. Okej, ale jak te wszystkie cudowne hasła mają się do codzienności? Przyznam szczerze, że dopiero od kilku lat staram się, żeby idea „self-care” towarzyszyła mi codziennie, nie tylko od święta!

O CO CHODZI?

Me Time” to krótki i treściwy przewodnik o tym jak zadbać o siebie na wiele sposobów. Będę szczera – Autorka nie odkryła Ameryki, jednak sposób, w jaki przedstawia swoje propozycje jest niezwykle ciekawy! Wiele z nawyków, które są opisane, stosuję już od dawna, całkowicie nieświadomie! Są również takie, o których nawet nie pomyślałam!
Pastelowa okładka stanowi jedynie wstęp do tej barwnej, graficznej i kompatybilnej z tekstem niezwykłej pozycji, jaką jest ta książka! Hasła zamieszczone są na każdej stronie sprawiają, że czytelnik od razu je zapamiętuje – w moim przypadku taka forma sprawdza się zdecydowanie lepiej, niż nudny poradnik pełen trudnych słów. I te kolory – naprawdę chce się czytać, przeglądać i zapamiętywać!

Jessica Sanders idealnie wstrzela się w ogólnoświatowe tendencje – stres związany z pracą, pogoń za szczęściem i niezdrowy tryb życia sprawiają, że znalezienie chwili dla siebie okazuje się nie lada wyczynem! Jak ważne jest codzienne uśmiechanie się do swojego obicia w lustrze? Czy warto mieć hobby, które niekoniecznie jest modne, ale sprawia frajdę i przyjemność? Właśnie tego typu informacje i przydatne wskazówki znajdują się w tej książce!

PODSUMOWANIE

Bardzo przyjemna pozycja, która sprawiła, że utwierdziłam się w swoich przypuszczeniach dotyczących rozwoju osobistego, asertywności i dbania o własny komfort! „Me Time” szczególnie cenię za skondensowaną formę i sposób przekazywania pomysłów! Podoba mi się, w jak niewielkim stopniu Autorka naruca się czytelnikowi – to wyłącznie od odbiorcy zależy które treści okażą się przydatne! Polecam!!

Moja ocena – 9/10!

[Książkę „Odeszło, zostało” możesz kupić TUTAJ!]

Recenzja powstała we współpracy z

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s